با توجه به پاندمی بیماری COVID-19 و در راستای اهمیت به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانش متخصصان حوزه های مختلف در ارتباط با کنترل این بیماری، شرکت دارویی آسترازنکا باهدف به روز رسانی اطلاعات در این زمینه از اسفند ماه 1398 اقدام به برگزاری یک وبینار ادامه دار علمی با حضور پزشکان مختلف از کشورهای با بالاترین میزان درگیری نموده است.

پس از برگزاری جلسات اول و دوم به ترتیب در اسفند ماه 98 و فروردین 99 با حضور کشورهایی چون چین، ژاپن،ایتالیا، هنگ کنگ، سنگاپور، کره جنوبی، اسپانیا، فرانسه و آلمانوبررسیآخرین تحولات و سوالات مطرح شده از جانب سایر کشورها از جمله ایران و با توجه به استقبال بالای پزشکان ایرانی در جلسات گذشته، به اطلاع میرساند سومین جلسه از این سری سمینارهای علمی روز شنبه مورخ 30 فروردین ماه 1399 از ساعت 15:30 لغایت 18:30 با حضور و سخنرانی اساتیدی از چین، آمریکا، کانادا، انگلیس، برزیل و ... برگزار خواهد شد.

در این جلسه برای اولین بار در این سری برنامه ها، بعد از جلسه عمومی 2 ساعته امکان حضور در جلسات اختصاصی با توجه به تخصص و علاقه شرکت کنندگان در حوزه های Oncology، Cardiovascular-Renal-Metabolic وRespiratory فراهم آمده است. (بعد از اتمام جلسه اول از طریق کلیک بر روی گزینه حوزه مورد نظر امکان ورود به جلسه اختصاصی وجود خواهد داشت. همچنین لینک ویدیو ضبط شده مربوط به جلسات قبل جهت دسترسی پایین دعوت نامه آورده شده است )

لذا از همکاران علاقه مند دعوت میشود تا از طریق کلیک بر روی لینک موجود در دعوت نامه ثبت نام نموده و در این برنامه شرکت نمایید. همچنین در صورت تمایل میتوانید فایل دعوتنامه را در اختیار سایر همکاران علاقمند نیز قرار دهید. باشد که همگی در کنترل هرچه سریع تر و موثرتر این پاندمی سهیم باشیم.

لینک شرکت در وبینار :

https://webstreamlive.com/astrazeneca/global/180420

دانلود برنامه آموزشی و نحوه شرکت در وبینار :

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید